Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про внесення змін до Генеральної угоди
2017-11-20

Міністерством соціальної політики України  надано  роз’яснення  щодо внесення  змін до Генеральної  угоди про врегулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.

10 жовтня 2017 року керівниками Сторін Генеральної угоди підписано Домовленість, відповідно до якої сторони дійшли згоди внести  зміни до пункту 2.4, яким передбачено, що у 2017 році на підприємствах, організаціях не бюджетної сфери всіх форм власності тарифна ставка робітника І тарифного  розряду  встановлюється у розмірі визначеному відповідною галузевою, територіальною угодою, колективним договором, а для  галузей, в яких не укладено  галузеві  угоди або положення укладених  угод (згідно з реєстром, розміщеним на сайті Міністерства соціальної політики) не регулюють розмір тарифної ставки робітника І розряду - на рівні, що не менше як на 10% перевищує визначений Законом України  «Про державний бюджет України  на 2017 рік» прожитковий мінімум для працездатної особи.

Підписана Домовленість є невідємним додатком до Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016-2017 роки, та набирає чинності з 01 листопада 2017 року.

Т. М. Овлах,

начальник відділу праці

УСЗН Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net