Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про безоплатну правничу допомогу
2024-02-27
Система надання безоплатної правничої допомоги функціонує в Україні понад десять років. Така допомога гарантується державою та надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел, поділяється на первинну та вторинну допомогу. Безоплатна правнича допомога включає наступні види правових послуг: надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру, захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правничу допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.
На безоплатну вторинну правничу допомогу мають право категорії осіб, які зазначено у статті 14 Закону України „Про безоплатну правничу допомогуˮ, в тому числі внутрішньо переміщені особи; ветерани війни; члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України; діти; люди з низьким доходом; постраждалі від домашнього насильства та інші (перелік для ознайомлення доступний за посиланням: https://bit.ly/3SpkG5W).
Фахівцями Юридичного департаменту облвійськадміністрації та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, у рамках Програми правової освіти населення Полтавської області на 2021–2025 роки, на постійній основі здійснюються заходи з підвищення правової культури і свідомості громадян, набуття широкими верствами населення правових знань та забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги. З матеріалами, які створюються та поширюються на офіційних каналах системи БПД можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3TSzSd9, а також: https://legalaid.gov.ua/.../yurydychno-prosvitnyczka.../.
Крім того, за ініціативи Полтавської обласної військової адміністрації, у межах дії меморандуму про співпрацю з Регіональним центром надання безоплатної вторинної допомоги та Полтавським юридичним інститутом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, у 2024 році продовжуються щотижневі юридичні консультації з правових питань для ветеранів війни, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.
Консультації відбуваються в ОВА (м. Полтава, вул. Соборності 45, кім. 102) щосереди з 16:00 до 18:00 за попереднім записом через онлайн-форму (https://forms.gle/mCp3eNxP8HctKT45A) або за телефоном (0532) 56-27-33.
ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 20 травня 2024 року

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]