Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Презентація проєкту підписантам Угоди Мерів
2020-08-17

Українські підписанти Угоди Мерів зібралися у Миргороді на дводенний тренінг із розробки Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК). Участь у тренінгу взяли представники 12 громад, з них чотири з Полтавської області: з Миргорода, Полтави, Кременчука, Лубен. Під час заходу 13-14 серпня учасники обговорювали зміни клімату та можливості щодо зменшення впливу на ці зміни міст підписантів Угоди Мерів. Мова йшла про дієві заходи, обмін досвідом.

Представники Миргорода ділилися досвідом з підписання Угоди Мерів, розробки ПДСЕР та звітування за виконання, а також розповіли про реалізацію в місті проєкту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)", поточний стан реконструкції об'єктів, отримані досягнення та про перешкоди і їх вирішення. Загалом учасники дійшли висновку, що підписанти Угоди Мерів із затвердженим ПДСЕР отримують методичну та технічну підтримку від Європейського Союзу. Про це свідчить і співфінансування Європейським Союзом 75% вартості проєкту MO.GE.DI.CO, і сам захід.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]