Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Працювала постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності
2018-01-19

На порядку денному було обговорено такі питання: внесення змін до організації роботи депутатів міської ради, затвердження складу постійних комісій, виконання депутатських запитів. Всі рекомендації, напрацьовані на засіданні комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності, взято на опрацювання.

Зокрема, члени цієї профільної комісії ретельно розглянули стан виконання депутатських запитів і звернень. Секретар ради Наталія Гирка зачитала всі депутатські звернення. Вона пояснила, що така процедура розгляду депутатських запитів у міжсесійний період покликана забезпечити виконання актуальних проблем, а не надавати формальні відписки.

Активно і конструктивно обговорювали депутати проекти рішень щодо ситуації з ЦРЛ та їх зміст. Запропонували внести поправки до текстів звернень та доручили юридичному відділу оформити відповідні уточнення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]