У Миргородському літературно-меморіальному музеї Давида Гурамішвілі відбулося відкриття виставки образотворчого мистецтва «Портрет рідного міста» до Дня міста Миргорода. На виставці представлено 54 роботи 18-и миргородських художників. На картинах – міські вулиці, історичні будівлі, березовий гай та річка Хорол.
Знайшло відгук у творчості сучасних митців і тривожне сьогодення. В експозиції – портрети миргородських льотчиків, загиблих героїв Олександра Оксанченка та Дениса Кирилюка (авторка – Т. Парфенович), символічна композиція «Українська душа» (авторка – Б. Гречана). До сліз зворушив слухачів проникливий вірш Л.Гараган «На долонях віків», в якому Миргород постає через призму сучасного поетичного слова. Докладніше
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 липня 2024 року!
За інформацією податкової служби, 5788 жителів громади станом на 1 липня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає близько 16,0 млн грн.
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок
Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":