Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Подяка за громадську активність
2017-10-18

Місцевій жительці подякували за допомогу у затриманні гвалтівника. Керівник Миргородського  відділу поліції Олександр Мартиш передав пані Марині Подяку Миргородської міської ради за сприяння у розкритті особливо тяжкого злочину та проявлену активну громадську позицію.

Нагадаємо, 23-го вересня до поліції звернулися декілька громадян із заявами про те, що невідомий чоловік зґвалтував 19-річну дівчину та намагався зґвалтувати неповнолітню.
  На розшук особливо небезпечного злочинця задіяли особовий склад поліції Миргородщини, суміжних районів, а також обласний главк. Орієнтування із прикметами нападника поширили серед населення всіма можливими способами.
  Саме за орієнтуванням 22-х річна Марина запримітила чоловіка, схожого за описом на ґвалтівника. Підозрілий чоловік перебував у центрі міста біля магазину. Марина негайно набрала «102» та повідомила поліцію.
  - Чоловік, про якого повідомила Марина, виявися розшукуваним ґвалтівником. Тож ми вдячні їй, а також всім небайдужим громадянам, які безпосередньо приймали участь у встановленні особи злочинця та його затриманні, - говорить керівник Миргородського відділу поліції Олександр Мартиш. - Сподіваюся, що героїчний вчинок містянки надихне інших громадян до прояву своєї активної громадянської позиції та сприяння поліції у протидії злочинності.
  Наразі 54-річному нападнику оголошено про підозру у скоєнні ряду тяжких злочинів, до рішення суду він знаходитиметься під вартою.

За інформацією прес-служби Миргородського відділу поліції

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 липня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5788 жителів громади станом на 1 липня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає близько 16,0 млн грн. 

Перевірити наявність боргу можна за посиланням.

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 17 липня 2024 року
 
     
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]