Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підписано договір на реконструкцію котельні по вул.Прорізній, 4а
2020-02-04

4 лютого 2020 року відбулася зустріч Робочої групи проєкту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO.)" із переможцем тендеру з визначення реконструкції котельні представників ТОВ "Група компаній "Термоінжиніринг". 

На зустрічі директор організації Андрій Корост запевнив, що "Термоінжиніринг" націлені на тісну співпрацю з містом та готові приступити до виконання робіт за субпроєктом "Реконструкція котельні по вул. Прорізній,4а та теплових мереж шляхом об’єднання в один тепловий район в м. Миргород Полтавської області". ТОВ "Група компаній "Термоінжиніринг" на зустрічі також представляли технічний керівник компанії Денис Сидоренко та керівник проєкту (в організації) Михайло Пильов. Михайло Пильов вказав, що планується використання труб українського виробника.

На зустрічі було підписано договір між відділом капітального будівництва Миргородської міської ради  та Товариством з обмеженою відповідальністю "Група компаній "Термоінжиніринг"  про закупівлю робіт з "Реконструкція котельні по вул. Прорізній,4а та теплових мереж шляхом об’єднання в один тепловий район в м. Миргород Полтавської області".  Після цього учасники зустрічі виїхали на об'єкт – котельню, що буде реконструйовано. Провели спільний огляд та обговорили деякі питання підготовки до виконання робіт.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 27 травня 2024 року

     
     
Фінансова допомога на розвиток с/г виробництва

Жителі Миргородської громади, які виробляють  сільгосппродукцію, можуть отримати допомогу на розвиток виробництва

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 27 травня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]