Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підготовка до державних свят
2020-08-18

23 та 24 серпня Україна відзначає найголовніші державні свята. Про те, якими будуть святкування у Миргороді, говорили на засіданні оргкомітету з питань підготовки та проведення заходів із нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

23 серпня на 9.00 заплановано урочисте підняття Державного Прапора України у сквері Козацької слави та вечірню музичну програму на центральній площі.

24 серпня о 10.00 відбудеться урочисте покладання квітів до  пам’ятника Тарасу Шевченку. Увечері на центральній площі заплановано проведення святкового концерту. Упродовж святкових днів у місті проходитимуть  також тематичні  та спортивні заходи з дотриманням  санітарно-епідеміологічних норм.

Органи виконавчої влади, підприємства, установи, організації, заклади освіти і культури повинні забезпечити встановлення Державних Прапорів України, зазначено на засіданні.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Оголошено прийом заявок від бізнесу громади на впровадження відновлювальних джерел енергії за принципом поворотної фінансової допомоги

     
     
Долучайтеся до обговорення Статуту Миргородської міської територіальної громади!

Триває громадське обговорення проєкту Статуту Миргородської міської територіальної громади

     
     
День пам’яті жертв Голодоморів

22 листопада Україна та світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста-партнери

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]