Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підготовка до 50-ї сесії: робота профільної комісії
2019-11-06

06 листопада у залі засідань міської ради  пройшло засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту. У ході засідання було обговорено та погоджені питання, внесені до порядку денного комісійного засідання.

Перше питання стосувалося присвоєння звання "Почесний громадянин міста Миргорода" (Ярославі Никоненко). Відповідне клопотання надійшло від Відокремленого підрозділу ГО "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій" в м. Миргород. Нагадаємо, що Указом Президента загиблу в зоні бойових дій Ярославу Никоненко з Миргорода посмертно нагородили орденом "За мужність" III ступеня. Відповідний указ президент України Володимир Зеленський підписав 5 листопада. Ярослава Никоненко загинула 15 жовтня в зоні бойових дій на сході країни від кулі снайпера. Вона народилася 25 серпня 1983 року в Миргороді.

Інші питання порядку денного передбачали передачу в безоплатне користування 13/40 частин житлового будинку за адресою: вул. Гурамішвілі, 137/13 Релігійній організації «Релігійна громада всіх святих Православної церкви м. Миргорода Полтавської області» та внесення змін до рішення шостої сесії Миргородської міської ради сьомого скликання від 20.01.2016 року №43 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти міста на 2016 – 2020 роки».

Ще на засіданні було порушено питання підвозу дітей до шкіл з віддалених мікрорайонів за програмою "Шкільний автобус". На запитання депутатів відповідала начальник відділу освіти Тетяна Колибельнік.

У ході роботи комісії було також широко проаналізовано стан виконання рекомендацій, наданих на попередніх комісіях.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 травня 2024 року

     
     
ДО ВІДОМУ ГРОМАДЯН!!!

Комунальне підприємство «Спецкомунтранс» повідомляє:

     
     
Оновлено переліки боржників до бюджету громади

За інформацією податкової служби, 5966 жителів громади станом на 1 травня 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 17,6 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]