Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оновлено перелік земель, які можуть бути надані учасникам АТО
2016-10-26

Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області та органи місцевого самоврядування Полтавської області оновили перелік земель, що можуть бути надані учасникам АТО. Станом на 19 жовтня зарезервовано 6409 гектарів. Із них: 5517 га зарезервовано органами Держгеокадастру, а 892 га – органами місцевого самоврядування.

Земельні ділянки можуть бути використані для ведення особистого селянського господарства, садівництва, будівництва та обслуговування житлових будинків та індивідуального дачного будівництва. Повідомляють у прес-службі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Семенівському – 598 га, Хорольському – 566 га, Новосанжарському – 480 га, Кобеляцькому – 432 га,  Лубенському – 428 га та Лохвицькому – 346 га районах.

«Працівники територіальних органів Держгеокадастру Полтавщини резервують землі для того, щоб всі учасники АТО та їх сім’ї мали можливість отримати земельну ділянку. Для зручності військових фахівці оперативно оцифровують та розміщують у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви на нашому сайті у рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей» – зазначає Вадим Чувпило – керівник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Найбільше земель на території Полтавської області зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 5958 га. Для будівництва та обслуговування житла зарезервовано  254 га, для ведення садівництва – 174 га, для індивідуального дачного будівництва – 22 га.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (http://poltavska.land.gov.ua) розміщено необхідну інформацію для учасників АТО, які мають намір отримати земельні ділянки на Полтавщині у власність.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]