Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новини спорту: Муай-тай
2017-05-15

У Миргороді відбувся  всеукраїнський турнір з Таїландського боксу Муай-Тай, присвячений 100-річчю курорту "Миргород". Участь у змаганнях взяли 16 тайбоксерів з бійцівських клубів Києва, Херсона, Харкова, Білої Церкви та Миргорода. Глядачі побачили виступи аматорів та професійних спортсменів у різних вікових категоріях. Розпочали турнір з нагородження вихованців Миргородського школи Муай-Тай, спортсменів, які перемогли на чемпіонаті світу у Бангкоку, що відбувся у березні цього року.

Владислав Мельник та Валерій Тютюнник у складі обласної збірної  привезли чемпіонські медалі із світової першості по Муай-Тай. Владислав став чемпіоном світу серед юніорів  у ваговій категорії до 57 кілограм, а Валерій здобув бронзову медаль у категорії 60 кілограмів. За спортивні досягнення хлопцям та тренерам Віктору та Анатолію Бужин вручили квіти та цінні подарунки. Вдалим для миргородці в був і черговий турнір. Три тайбоксери здобули золоті медалі. Переможну естафету відкривав Дмитро Калініченко. У ваговій категорії 36 кг він поборов харків'янина.  Не поступився супернику і Валерій Тютюнник. А в заключному поєдинку між професійним бійцями  Владиславом Мельником та Євгеном Крамінським судді одноголосно присудили перемогу вихованцю Миргородської школи таїландського боксу, чемпіону світу Владиславу Мельнику. Вітаємо земляків-спортсменів та їхніх тренерів!