Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новини пауерліфтингу
2016-12-27

Заключний у календарі змагань місяць видався вдалим для миргородських спортсменів. 17 грудня вихованці ДЮСШ взяли участь в  чемпіонаті області з класичного пауерліфтингу. Свої уміння вправно демонстрували 8 спортсменів. 24 грудня четверо вихованців відділення пауерліфтингу взяли участь у чемпіонаті області з жиму лежачи. Гідно виступили четверо силачів.

А 25 грудня миргородська команда ( 10 спортсменів) взяла участь у відкритому чемпіонаті області серед юнаків, юніорів, дівчат, жінок, чоловіків та ветеранів. Змагання проходили в м. Хорол. Ярослав Лавренко - у віковій категорії до 66 кг, підняв 205 кг. і  посів перше місце. Загалом наші силачі здобули п’ять золотих, чотири срібних та одну бронзову медалі.

За підсумками  року звання "Кращий спортсмен" отримав Павло Березовець. 11 річний спортсмен - 5-ти кратний чемпіоні області. Учень ЗОШ №3 у віковій категорії до 49 кг, підняв 105 кг.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net