Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новий випадок захворювання африканською чумою свиней
2018-03-22

Миргородське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що зареєстровано новий випадок захворювання африканською чумою  свиней в ДП ДГ «Степне» інституту свинарства і АПВ НААН Полтавського району Полтавської області.

Звертаю увагу, для того щоб не допустити розповсюдження АЧС в особистому господарстві та господарствах різної форми власності, необхідно суворо дотримуватись ветеринарно–санітарних вимог при утримання свиней, та в першу чергу припинити міжгосподарські  зв’язки з неблагополучних щодо африканськї чуми свиней місцевості (не завозити тварин, м’ясні продукти, корми для тварин і інше).

У випадку захворювання або  загибелі свиней в господарствах різної форми власності – власникам потрібно негайно повідомляти Миргородське міськрайонне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області на гарячу лінію за телефоном 4-40-82 та спеціаліста державної ветеринарної медицини, який обслуговує даний населений пункт; не приховувати випадки захворювання та падежу тварин. На вимогу спеціалістів державної  ветеринарної медицини району та міста - надавати свиней для проведення імунопрофілактики проти класичної чуми та інших ветеринарно-санітарних міроприємств.

Начальника управління

І.М.Толстіков

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]