Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новітній спосіб організації освітньої діяльності в ЗДО – технологія «Лепбук»
2019-05-22

Важливий аспект освітньої роботи педагогів - сформувати в дошкільників навичку  навчатися самостійно. Відомо, що дитина ліпше пізнає навколишній світ, якщо сама долучається до практичної діяльності. У зв'язку з цим перед педагогами  стоїть завдання пошуку нових нестандартних форм взаємодії з вихованцями. На зміну традиційному приходить продуктивне навчання, яке спрямоване на розвиток у дошкільнят творчих здібностей, формування інтересу до творчої діяльності. Одним із перспективних методів, які сприяють вирішенню даної проблеми, є лепбук.

Яким чином організовують освітній процес в ЗДО  з використанням лепбука, 14.05.2019 року під час методичного об’єднання поділилися педагоги ДНЗ №7 « Яблунька» (завідувач Пирогова О.В.).  

     Лепбук ( від англ.«lapbook» - наколінна книга) - це книжка або папка будь-якої форми, у якій систематизовані матеріали з певної теми. Оксана Вікторівна запропонувала присутнім переглянути виставку власноруч виготовлених  лепбуків.

     Вихователі закладу Дяченко Н.М., Коваль О.О. з дітьми різновікової групи «Калинка» запросили учасників засідання до гри - подорожі з елементами квесту «Детективне агентство Шерлока Холмса».  Під час розв’язування завдань та проблемних ситуацій дошкільнята вчилися швидко приймати рішення, аналізувати, міркувати, висловлювати власні думки та відстоювати свою позицію.

     Майстер - клас «Лепбук своїми руками», проведений практичним психологом Вініченко С.В., допоміг педагогам міста зануритися у мистецтво створення лепбука.

     Підбиваючи підсумок засідання, присутні відмітили професійну  підготовку колективу ДНЗ №7 «Яблунька» та визначили, що спосіб організації роботи в ЗДО з використанням лепбука  дає змогу систематизувати навчальний матеріал, внаслідок чого освітній процес не видається дітям складним і обтяжливим.

 

Л.М.Гречка,

методист відділу освіти

Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]