Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Нові інструменти роботи з дітьми та молоддю!
2020-06-02

Карантин диктує нові умови життя, вимагає пошуку нових рішень для роботи та навчання. На заміну традиційним формам святкування Міжнародного дня захисту дітей муніципалітети, громадські організації та інституції цьогоріч організували чимало віртуальних активностей для дітей та молоді.

"МолоДвіж Центр. Львів" спільно з  ЮНІСЕФ Україна, ініціативою "Громада, дружня до дітей та молоді", Дитячою дорадчою радою при Львівський міській раді розробили інтелектуальну онлайн-вікторину для учасників віком 14-18 років. ЇЇ метою було перевірити обізнаність сучасної молоді щодо основних прав дитини, задекларованих в Конвенції ООН «Про права дитини».

За підтримки відділу молоді і спорту Миргородської міської ради до гри долучилася місцева команда "За нами майбутнє":  Бойко Дарія, Невгод Євгенія, Сіренко Катерина та Онищенко Анна. Суперниками дівчат були 12 команд з різних куточків України! Майже 2 години тривала онлайн-битва ерудитів, поділена на 3 раунди за тематиками та типами завдань. Команді "За нами майбутнє" не вдалося здобути призові місця, але вони гідно представили своє місто на правовій вікторині, головною метою якої було нагадати дітям і молоді, що важливо знати свої права та вміти їх відстоювати, активно долучатися до життя громади та користуватися можливостями для власного розвитку, розповіли у відділі молоді та спорту.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]