Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Нарада з питання забезпечення охорони громадського порядку
2017-05-05

Міський голова Сергій Соломаха провів робочу нараду щодо організації охорони громадського порядку на травневі свята та період  курортного сезону. У засіданні взяли участь  представники Миргородського відділу поліції та громадських  формувань. За словами керівника відділу поліції Володимира Реки, з настанням теплої погоди спостерігається динаміка збільшення кількості крадіжок з домоволодінь та різні види шахрайства.

З початку року на території міста сталося  84 шахрайства. За період з 24 квітня по 03 травня 2017 року зареєстровано 194 повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень 38 повідомлень. З них: 13 за фактом вчинення крадіжок, 1 за фактом вчинення грабежу, 9 шахрайств та 4 за фактом спричинення тілесних ушкоджень різного ступеню тяжкості, розкрито 9 злочинів проти власності та вилучено 1 одиницю зброї. Не зменшується кількість інтернет шахрайств та телефонних  аферистів.

Зважаючи на ускладнення криміногенної ситуації  працівники поліції за дорученням міського голови, активізують інформаційну кампанію щодо профілактики  злочинності. До цієї роботи будуть залучені громадські формування, які наразі беруть участь у патрулюванні, та мешканці.

Нагадуємо номери телефонів, за якими Ви маєте можливість повідомляти інформацію щодо місця перебування зниклих людей, а також відомі Вам обставини вчинення злочинів або порушення публічного порядку: (05355) 5-24-50 або «102».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]