Представники 21-ї громади з різних областей України, серед яких і Миргородська, вивчали досвід відновлення Бучанської громади та впровадження сучасних технологій на об’єктах ЖКГ. Організатором інфотуру-семінару, який тривав упродовж двох днів, була ГО "Екодія". Участь в заході взяв і представник Миргородської громади, начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Віталій Логвин.
Учасники відвідали:
• Амбулаторію в селі Горенка, де було встановлено сонячну електростанцію (СЕС) та тепловий насос. Ці технології дозволяють забезпечити заклад медичної допомоги електроенергією та опаленням.
• Гаврилівський старостинський округ, де наприкінці квітня нинішнього року ПКПП «Теплокомунсервіс» збудувало і ввело в експлуатацію сонячну електростанцію, яка забезпечує електроенергією очисні споруди, подачу води та каналізування у населеному пункті.
• Відновлену вулицю Вокзальна у м. Буча, де було відремонтовано 110 будинків, 12 зруйнованих будинків відбудовані з нуля.
Віталій Логвин зазначив, що досвід Бучанської громади є цінним для Миргорода.
"Ми вивчали, як в Бучі відбувалося відновлення інфраструктури після російської окупації. Нам було цікаво дізнатися про досвід використання сучасних технологій на об’єктах ЖКГ. Ми плануємо впроваджувати ці технології у Миргороді", - сказав Віталій Логвин.
За результатами інфотуру-семінару учасники отримали рекомендації для своїх громад щодо відновлення інфраструктури та впровадження сучасних технологій.