Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргород відвідав Посол Литви
2020-09-16

Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапіна відвідав Миргород. Мета приїзду у наше місто - подальша співпраця між українськими та литовськими містами-побратимами, знайомство  з роботою освітнього проєкту "Моя школа". Про це йшлося під час спілкування з міським головою Сергієм Соломахою.

Із першого вересня цього року у всіх школах Миргорода запроваджено електронні щоденники за інформаційною системою "Моя школа". Нову систему оцінювання знань та ведення документації в електронному форматі, запроваджену спільно з однією з литовських інформаційних компаній, почали втілювати торік на базі двох миргородських шкіл: 3-ї та 7-ї. Система дозволяє вести оцінки, плани уроків, домашні завдання, розклади занять, відвідуваність учнів, комунікувати між собою, вести аналітику та розвантажити вчителів від ведення паперової документації. Технічні можливості програмного забезпечення дозволяють безпечно вести, зберігати, архівувати великі об'єми даних. Про це розповіла директор ЗОШ №3 Людмила Пляшник. Про переваги електронного щоденника  розповіли батьки та учні.

Поспілкувавшись з керівництвом міста, педагогами, учнями та школярами ЗОШ №3 пан Посол відзначив прогресивність нашого міста та подякував міському голові за активність у впровадженні інноваційних проєктів загалом та  сучасних електронних технологій в освітній сфері зокрема.

Пана Посла у Миргороді супроводжували: Саулюс Лабутіс - Міністр-радник Посольства, Петро Крайсвітній – представник Вільнюської торговельно-промислової палати в Україні, Анна Суржа – представниця компанії "Nevda".

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]