Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Міжрегіональний форум "Посилене партнерство для сталого відновлення та розвитку"
2021-11-22

У Києві відбувся  міжрегіональний  форум з обміну досвідом "Посилене партнерство для сталого відновлення та розвитку", де учасники представили результати зреалізованих ініціатив, що були підтримані проєктом протягом 2020–2021 років.  У межах проєкту Миргород ділився досвідом упровадженої ініціативи "Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії на  COVID-19" у співпраці з МММГО "За нами майбутнє!".

За словами начальника відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяни Усик, у межах цієї ініціативи розроблена Програма розвитку велоруху громади, встановлено 139 стійок велопарковок та облаштовано велоСТО, організовано школу велоруху для вразливих категорій населення. У подальшому планується пошук фінансування на розроблену проєктно-кошторисну документацію та будівництво велодоріжок.

Форум проводиться у межах реалізації проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», який фінансується Урядом Швеції та реалізується ПРООН, та має на меті висвітлення досвіду побудови та діяльності ефективних міжсекторальних партнерств, які об’єдналися для подолання викликів, що стоять перед ними на шляху досягнення цілей сталого розвитку, зумовлених пандемією COVID-19, а також ознайомлення учасників із кращими вітчизняними та міжнародними практиками у сфері сталого економічного розвитку, подолання бідності, розвитку міст та територій.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  4 грудня 2023 року

     
     
Оголошення

Про припинення діяльності спостережної комісії

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]