Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Маски депресії»
2020-01-22

Депресія – одна з найпоширеніших людських хвороб у всьому світі. На неї страждає понад 300 мільйонів людей. Це психічний розлад, що характеризується зниженням настрою, втратою здатності переживати радість, порушенням мислення. Спостерігається знижена самооцінка, втрата інтересу до життя і звичної діяльності. Депресією страждає 10% населення у віці старших 40 років, з них дві третини – жінки. Серед осіб старших за 65 років вона зустрічається в три рази частіше.

З метою попередження про це захворювання, 22 січня 2020 року для студентів Університету III віку відбувся захід – лекція під назвою « Маски депресії ».

Психолог відділення денного перебування Територіального центру Людмила Василенко розповіла про депресію, про її ознаки і симптоми та про маски, за якими найчастіше ховається ця недуга. Також Людмила Іванівна наголосила, що якщо людина підозрює у себе депресію, їй обов’язково треба звернутися до сімейного лікаря. Він має перевірити, чи не викликані ці симптоми порушенням роботи щитоподібної системи, чи немає супутніх хронічних хвороб або анемії, і направити за потреби до фахівців, що надають спеціалізовану медичну допомогу. У цій боротьбі можна перемогти лише завдяки співпраці з освіченим пацієнтом,  професійним лікарем і спеціалістами у сфері психічного здоров’я.

Незалежно від того, чи страждає людина від нападу нудьги або знаходиться в стані глибокої депресії, вона сама може багато зробити для того, щоб вибратися з такого стану. Весь секрет полягає в тому, щоб перестати шукати причини і почати шукати шляхи допомоги та виходу із цієї ситуації.

Гарного всім настрою і ніякої депресії!

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net