Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Маршрут успіху Сергіївської ОТГ
2019-04-22

Представники територіальних громад, які на шляху створення ОТГ, днями побували з навчальним візитом у Сергіївській об’єднаній територіальній громаді Гадяцького району. Візит відбувся за програмою «Маршрути успіхів», який організувало Полтавське регіональне відділення Асоціації міст України (РВ АМУ) в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Представником від Миргорода була начальник сектору зі сприяння роботі органам самоорганізації населення організаційного відділу Галина Крившич.

Із вітальним словом до присутніх звернулася Галина Безносик, виконавчий директор Полтавського РВ АМУ. Вона представила учасників заходу, а також привітала Сергіївську громаду зі вступом до Асоціації міст України. Голова Сергіївської сільської ради Ігор Лідовий розповів, що громада створена 21 червня 2016 року. До складу громади увійшли 13 населених пунктів, в яких разом проживає 3000 осіб. Він також розповів про природні ресурси, розвиток економіки та соціальної сфери в ОТГ.

Велику увагу в Сергіївській ОТГ приділяють формуванню позитивного іміджу громади. ОТГ має офіційну сторінку у соціальній мережі Фейсбук, сайт громади та видає інформаційний бюлетень. У громаді діє Стратегія розвитку, основні цілі якої спрямовані на розвиток місцевої економіки, через підтримку жителів, які займаються малим та середнім підприємництвом; створення умов для молоді та стимулювання утворення громадських організацій.

На питання присутніх відповіли Розбишівський та Качанівський старости, а також начальники відділів та завідувачі секторів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради. У рамках «Маршруту успіху» гості відвідали шкільні навчальні заклади громади, в які придбали 12 мультимедійних комплектів та відповідне обладнання, з допомогою якого можна навчатися з різних предметів в ігровій формі. Також в усіх школах громади дітям щоранку безкоштовно дають якісне молоко. Екскурсію закладами провели директори шкіл, а педагоги показали наочно, як працюють мультимедійне обладнання.

Учасникам заходу продемонстрували й дошкільний навчальний заклад «Ромашка» та фельдшерсько-акушерський пункт, де провели капітальний ремонт за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. До слова, у медичних закладах громади працюють молоді сімейні лікарі, яких ОТГ забезпечила службовим житлом та авто.

На завершення заходу гості ознайомилися з роботою двох комунальних підприємств громади та оглянули нещодавно створений Центр надання адміністративних послуг та Центр надання соціальних послуг Сергіївської ОТГ.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  5 грудня 2023 року

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]