Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Із Днем Гідності і Свободи
2017-11-21

Шановні  миргородці!

21 листопада українці відзначають День Гідності і Свободи. В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України. Ми згадуємо всіх захисників української державності, які пішли у вічність заради кращого майбутнього та продовжуємо боротьбу проти російського агресора.

Чимало представників нашої громади сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а тисячі миргородців підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. Вічна пам'ять і слава полеглим на полі бою Героям. Низький уклін батькам, які виховують патріотів своєї держави. У час важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби. Бажаю якнайшвидшого відновлення миру в Україні, родинного злагоди та достатку кожній миргородській родині.

З повагою,

 міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net