Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Інтерактивну краєзнавчу кімнату відкрили у Гаркушинському сільському будинку культури
2023-05-26

У приміщенні Гаркушинського сільського будинку культури відкрили інтерактивну краєзнавчу кімнату. Її облаштували власними  силами працівники. Вони давно мріяли про те, аби у  будинку культури з’явилася ця кімната, де  зібрані експонати з історії нашого дивовижного краю. Цю ідею виношували декілька років, збирали старовинні речі, визначалися з місцем розташування. Кажуть, що дуже вдячні тим односельцям, які принесли речі та ділилися своїми спогадами. Спільними зусиллями вони відтворили українську хату ХIХ - ХХ століття.

Першими відвідувачами стали, звісно, жителі села, а потім відкрили двері до екскурсії діти. Вони виявили велику цікавість майже до кожного предмету, який зберігає цікаву історію, а односельці, потрапивши туди, де відтворено побут української хати, ніби переносяться в дитинство, і починають ділитися своїми спогадами та знаннями.  Наша історія житиме у пам’яті, про неї знатиме молодь, яка приходитиме до цієї кімнати, аби почути історія свого краю. "Хочеться, щоб наші діти могли побачити і уявити побут своїх предків. Щоб мали шанобливе ставлення до своєї Батьківщини, її історії, повагу до народних традицій і звичаїв, фольклору, любов до рідної природи та мови. Завітайте до нас! Якщо у вас є річ, яка не потрібна, а викинути шкода, можете принести. Ми їй надамо друге життя,"- запрошують працівники будинку культури.

 

 

Гаркушинський сільський будинок культури

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]