Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Імунізація населення продовжується
2021-08-09

Станом на 9 серпня протиковідною вакциною в Миргороді щеплено 13705 осіб, з них більше 10 тисяч -  жителі Миргородської міської територіальної громади.  Понад 4,5 тисячі людей отримали другу дозу, повідомили в КНП "Миргородський міський центр ПМСД".  У Центрі масової вакцинації, що працює щоденно  з 9 до 18 години в  Міському будинку культури (вул. Гоголя 141/1), наявні такі вакцини: Pfizer, CoronaVac, Moderna.

Також на території міста за адресами вулиця Гоголя, 149 А та вулиця Лікарняна, 1 працюють  пункти вакцинації.

Нагадаємо, що до організованих колективів з понад 50-ма охочими щепитися виїжджають мобільні бригади за попереднім записом. Телефон для довідок -  0995490091.

Вакцинація – це єдиний спосіб, який дасть змогу швидко побороти коронавірус, захистити себе та свої родини й повернутися до звичного життя. Всі вакцини безпечні й ефективні. Щеплення – добровільні та безкоштовні.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net