Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Хижак 2016
2016-10-11

Примхлива погода не завадила дев’ятнадцятьом рибалкам-спортсменам взяти участь у загальноміських відкритих змаганнях з ловлі риби спінінгом. 08 жовтня на центральному пляжі Миргорода під звуки державного гімну України піднялося два стяги - державний прапор України та штандарт громадської організації «Миргородський рибальський клуб». У такій урочистій атмосфері стартували треті змаганням з ловлі хижої риби спінінгом «Хижак-2016».

Після короткого інструктажу з техніки безпеки був даний старт і надувні човни риболовів рушили з місця. Кожен спортсмен намагався якнайшвидше зайняти вигідну позицію для облову перспективних ділянок річки Хорол. Три години риболови полювали на підводного хижака. Міняли приманки, техніку проводки, місце лову. Застосовували різні тактики та стратегії, оперуючись на свій досвід. За дотриманням правил весь час пильнувала команда судів у складі Валентина Скрипника, Сергія Колосова та Сергія Юрченка. Для уникнення фальсифікації результатів, зважування проводилося прямо на воді.

Вітаючи рибалок з закриттям змагань, до присутніх звернувся депутат обласної ради, заступник міського голови Костянтин Кірпосенко. Він побажав спортсменам гарних уловів на майбутнє і подякував громадській організації «Миргородський рибальський Клуб» за популяризацію активного відпочинку. За результатами змагань перше місце посів Антон Кішінець, якого нагородили спінінговою котушкою. Друге місце у Юрія Крамеша, який отримав приз - кофр для вудилищ. І почесне трете місце посів Олександр Короленко, який нагороджений комплектом термобілизни. Спеціальний грошовий приз від постійного спонсора риболовних змагань - депутата міської ради Олександра Цися за найбільшу спійману рибу отримав переможець змагань Антон Кішінець .

По завершенню змагань на переможців чекав гарячий чай від ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод» та смачна каша від кафе-бару «Робін Гуд». «Ні хвоста, ні луски» миргородським рибалкам!

 

Євген Ошека

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]