Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
"Хорол - річка моя"
2021-08-06

"Хорол - річка моя". Під такою назвою у Миргородському краєзнавчому музеї імені Опанаса Сластьона запрацювала тематична виставка картин з фондів музею. Експозицію складають роботи визначних і невідомих художників нашого краю, що виконані різними техніками, але об'єднані однією темою - мальовничими пейзажами річки Хорол. Сорок три полотна містять у собі історичні краєвиди, зафіксовані майстрами пензля у різні проміжки часу впродовж кількох століть. Більшість із авторів - наші сучасники. 

За словами працівників музею, добірка пейзажів зроблена не випадково. Краса водойми рідного краю, оспівана митцями і відображена на картинах, має привернути увагу суспільства до сучасних екологічних проблем водних артерій, а також спонукати людей до раціонального використання водних ресурсів. Експозиція діятиме впродовж місяця. Музейники переконані, що основне завдання сучасного покоління - зробити все можливе для того, щоб річка залишалася не лише зображенням на полотнах митців, а жила і далі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net