Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Гендерна рівність в бюджетному процесі
2019-07-30

Ґендерно-орієнтоване бюджетування – визнаний у всьому світі ефективний інструмент досягнення ґендерної рівності, який сприяє підвищенню ефективності використання бюджетних коштів. Саме цій темі був присвячений тренінг по впровадженню ґендерно-орієнтованого бюджетування на місцевому рівні, організований експертами Проекту "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg.

ҐОБ – це спосіб бюджетування, у центрі якого конкретні люди – жінки та чоловіки з різних соціальних та демографічних груп. Експерти проекту ПРОМІС провели дводенний тренінг для представників управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради.  

Світлана  Жаворонкова та Тамара Огородова - експертки з питань гендерно-орієнтованого бюджетування розповіли про міжнародний досвід впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування,  представили план заходів з впровадження ґендерно–орієнтованого бюджетування в бюджетний процес українських міст, привели конкретні приклади, як витрачати кошти бюджету з врахуванням потреб кожного мешканця. Навчили спеціалістів, як  проаналізувати бюджетну програму, щоб перевірити ефективність використання бюджетних коштів в розрізі груп користувачів.

По завершенню навчального тренінгу учасникам було вручено відповідні сертифікати.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]