Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Форум "Інклюзивне відновлення громад"
2024-05-13

У Києві відбувся форум "Інклюзивне відновлення громад", де обговорювали, як зробити громади більш інклюзивними для людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп. У форумі взяли участь представники 150 громад України, органи державної влади, організації громадського сектору, а також донори, що реалізують проєкти відновлення на місцях. Нашу громаду на форумі представляли міський голова Сергій Соломаха та його заступниця - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Наталія Молочко.

Одна з цілей форуму – дослідження шляхів покращення координації, узгодженості та взаємодоповнення між наданням гуманітарної допомоги та відновленням громад.

У фойє також були  розміщені стенди найактуальніших та найважливіших проєктів, які потребують першочергового фінансування. Миргородська громада сподівається на підтримку наших проєктів.

Організаторами цього Форуму є Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України , Уряд Німеччини й Організація Об'єднаних Націй.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]