Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
"Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії: сьогодення та перспективи"
2017-11-08

У Києві відбулася щорічна конференція "Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії: сьогодення та перспективи", яку провела Асоціація з енергоефективності та енергозбереження під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки  Європейської ініціативи "Угода Мерів", GIZ та USAID в рамках XII Міжнародного конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ".

Освоювала нові законопроекти з енергоефективності спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради Валентина Горбань. На професійному бізнес-майданчику йшлося про енергозбереження у сфері ЖКГ. Учасники конференції обговорили основну проблему - врегулювання на законодавчому рівні питання енергоефективності будівель. Розглянули проект Закону "Про енергетичну ефективність", акцентували увагу на загальних моментах законопроекту: термомодернізація будівель, публічні закупівлі енергоспоживчих продуктів, пов'язаних з енергоспоживанням, система зобов'язань з енергоефективності та її альтернативні варіанти, енергетичний аудит та енергоменеджмент, інтелектуальний облік енергії, стимулювання енергоефективності, відповідальність.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]