Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги ВПО! Роз’яснення!
2023-08-01

Кабінетом Міністрів України 11 липня 2023 року прийнято постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб» за № 709, яка вносить зміни до порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до змін з 1 серпня 2023 року:

1. Ті, кому допомогу вже призначено, отримуватимуть виплати до кінця січня 2024 року, тобто 6 місяців;

2. Новим одержувачам допомоги виплати призначаються на строк у 6 місяців.

3. Виплати припиняються тим, хто:

- перебувають за кордоном більш як 30 календарних днів поспіль;

- фактично повернулися до покинутого місця проживання;

- відбувають покарання у місцях позбавлення волі;

- були засуджені за злочини проти основ національної безпеки України.

4. Право на виплати втрачають ті, хто в період після набуття чинності постанови:

- придбали транспортний засіб (механізм), якому менше 5-ти років;

- купили нерухомість на суму понад 100 тис. грн;

- мають на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти у загальній сумі, що перевищує 100 тис. гривень;

- здійснили операції з купівлі безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, а також банківських металів на загальну суму, що перевищує 100 тис. гривень;

- мають у власності житлове приміщення/частину житлового приміщення, що розташовані на територіях, не включених до переліку територій, або на територіях, включених до переліку територій, щодо яких визначено дату завершення бойових дій (дату припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації;

- перебували та після переміщення перебувають на повному державному утриманні в будинку дитини, дитячому будинку, дитячому будинку-інтернаті, психоневрологічному інтернаті, будинку-інтернаті для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, спеціальному будинку-інтернаті системи соціального захисту населення;

- перебували та після переміщення перебувають на повному державному утриманні в школі-інтернаті, закладі спеціалізованої освіти військового (військово-спортивного) спрямування.

На сьогодні, заява про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам може бути подана до органу соціального захисту населення, уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, до центру надання адміністративних послуг, або за допомогою засобів мобільного додатка Порталу Дія.

Для призначення / перепризначення допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, яким допомогу було призначено до внесення змін, Міністерством фінансів України проводиться перевірка інформації, повідомленої внутрішньо переміщеною особою.

Тому, рішення про продовження виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам буде прийнято на підставі отриманої інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів допомоги.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]