Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги роботодавців! За облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю надається компенсація
2023-10-04

З 29 серпня 2023 року запрацювала урядова  програма компенсації витрат за облаштування робочих місць  працевлаштованих осіб з інвалідністю.  Роботодавець, який надав роботу людині з І або ІІ групою інвалідності та підлаштував під її потреби робоче місце, може отримати грошову компенсацію у сумі, що не перебільшує 100,5 тис. грн - за осіб з інвалідністю І групи та до 67 тис. грн - за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю ІІ групи. 

Важливо! Особа має бути працевлаштована після 29 серпня 2023 року, обладнання придбане після працевлаштування особи.

Порядок подання заяви та пакету документів, перелік допоміжних засобів для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю, критерії, за якими не надається така компенсація викладені в  Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №893 від 22.08.2023 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю»

За більш детальною інформацією роботодавці можуть звертатися до Миргородської філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 94 або контактної особи Полтавського обласного центру зайнятості за телефоном 0669804067.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]