Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Абетка безпеки - у смартфоні!
2019-12-13

Шановні громадяни!

Кожний з нас може потрапити у неприємну, екстремальну ситуацію, яка може загрожувати власному життю. Кожний може у відповідальну хвилину розгубитися і в паніці не знати що робити. З цією метою Державною службою з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України був розроблений додаток на мобільний телефон – «Абетка безпеки», який має покрокові інструкції більшості небезпечних ситуацій, що можуть трапитися у житті. 

Значним мінусом цієї програмки є те, що вона НЕ працює без інтернету. Ситуацій, коли ви потрапили у неприємність, а на руках є мобільний телефон але нема інтернету, може бути безліч (заблукали в лісі, знаходитесь на трасі, на віддалених місцях від вишок оператора, закінчились мегабайти на рахунку і т.д.). Ось для таких ситуацій були сформовані файли «Абетки безпеки», скачавши їх собі на смартфон, ви будете на крок підготовленіші до надзвичайних подій і не залежатимете від інтернету. Зможете ними користуватися офлайн.

Скачати файли можна за наступними посиланнями.
  Скачати папку з текстами https://drive.google.com/…/1QcH4tofvxVBRS-byP8pNBEbk3…/view…
  Після скачування файлу, його потрібно розархівувати будь яким архіватором (наприклад WinRar). Бажано створити ярлик входу в папку на робочий стіл смартфону.

Скачати одним текстовим файлом https://drive.google.com/…/1m30WJN3wt3Vtqth5uC8wxu1E5…/view…
  Після скачування просто відкриваєте файл програмою перегляду PDF файлів (зазвичай встановлена по замовчуванні на телефоні) та читаєте, гортаючи вниз до потрібного розділу. Бажано створити ярлик запуску файла на робочий стіл смартфону.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 12 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
     
Особистий прийом громадян

15 липня 2024 року з 16:00  до 17:00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) керуюча справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніна Борисівна проводитиме особистий прийом громадян.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]