Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості
2019-01-30

З метою забезпечення реалізації державних гарантій у сфері праці, в тому числі і на право своєчасного одержання винагороди за працю, спеціалістами управління соціального захисту населення Миргородської міської ради щодекадно здійснюється моніторинг виплати заробітної плати на підприємствах міста, що дає можливість контролювати стан погашення зарплатних боргів та упереджувати їх виникнення.

За даними управління  статистики у Миргородському районі, станом на 01 січня 2019 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у місті становила 128,3 тис. грн. Приємно відмітити той факт, що впродовж 2018року спостерігається позитивна динаміка по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати, так як в порівнянні з початком 2018 р. вона зменшилася на 2874,4 тис.грн.

Серед економічно – активних підприємств - Державний Миргородський гренажний завод станом на 01.01.2019 року  згідно статистичних  даних має заборгованість із виплати заробітної плати в сумі  15,7  тис. грн., а уже станом на 10.01.2019р. вона зменшилась та становить 3,0 тис. грн.

На двох підприємствах, які віднесені до категорії банкрути станом на 01.01.2019 року  має місце заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ТОВ «Миргородм’ясопром» - 106,6 тис. грн. та ДП ДАК «Хліб України» «Миргородський КХП№1» - 6,0 тис. грн.

Виконавчим комітетом міської ради вживаються всі можливі заходи спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам міста.

Адміністраціями підприємств - боржників розробляються графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Арбітражні керуючі підприємств  – банкрутів постійно спрямовують роботу на прискорення проведення ліквідаційної процедури та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, до Пенсійного фонду України та по податках.

У місті постійно аналізується стан оплати праці та вживаються додаткові заходи щодо погашення заборгованості із виплати  заробітної плати. Проводяться тимчасові комісії з питань заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засідання комісії систематично запрошуються керівники суб’єктів господарювання усіх форм власності, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, заборгованість до фондів, по  податках та приймаються відповідні рішення по прискоренню погашення заборгованості.

 

   В. Ф. Шабатура,

Головний спеціаліст відділу праці управління соціального

                захисту населення                                                                           

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]