Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
5 лютого 2019 року розпочинається реєстрація для участі у ЗНО
2019-02-05

Про особливості незалежного оцінювання 2019 року розповіли на прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини». Директор Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Олена Харченко повідомила, цього року всі здобувачі повної загальної середньої освіти, які навчаються в 11 класах, або здобувають повну загальну освіту в закладах професійно-технічної освіти чи у закладах вищої освіти І-ІІ рівня акредитації мають здавати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

«Державна підсумкова атестація у формі ЗНО з української мови та літератури є обов'язковою. Також випускники 11-тих класів мають скласти державну підсумкову атестацію з трьох предметів: української мови та літератури, математики чи історії України (на вибір), або географії, іноземної мови, хімії, біології, фізики. Випускники професійно-технічних навчальних закладів, або закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації мають складати державну підсумкову атестацію з двох предметів: обов'язково українську мову та інший предмет, або математику чи історію України. Нині на ЗНО зареєструвалося 12 600 учасників. У Полтавській області працюватиме дев'ять округів – місто Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Карлівка, Гадяч, Горішні Плавні, Пирятин та Кобеляки», – зазначила Олена Харченко.

За її словами, сертифікат, який вступник подає для вступу до вищої школи може бути за 2017-19 роки, за виключенням сертифікату з іноземної мови. Сертифікат з іноземної мови має бути за 2018-19 роки.

Змінено й терміни творчих конкурсів. Їх мають провести з  1 по 10 липня, тобто до того, як абітурієнт подасть заяву до ВНЗ. Це стосується тих абітурієнтів, які планують продовжити навчання на умовах державного замовлення.

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти  Олександр Сидоренко повідомив, що для реєстрації необхідно підготувати копію паспорта, дві додаткові фотокартки для документів розміром 3х4 см. із зображення, що відповідає досягнутому віку, реєстраційну картку, яку необхідно сформувати, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті УЦОЯО, копію документа про повну загальну середню освіту.

Додаткову довідкову інформацію можна отримати за адресами Харківського РЦОЯО:

  • електронна пошта – [email protected]
  • сайт – www.zno-kharkiv.org.ua
  • телефон – (057)705 07 37, (097)832 34 96.
  • навчання продовжити на державній формі.

Довідково про ДПА для осіб, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО:

  • Випускники закладів загальної середньої освіти – 3 предмети (українська мова і література (частина з української мови) (обов'язково); математика або історія України ( період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір випускника); один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника);
  • Учні (слухачі, студенти) закладів професійно-технічної та вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, які у 2019 році здобудуть повну  загальну середню освіту – складуть ДПА з трьох предметів: 2 у формі ЗНО (українська мова (обов'язково) та математика або історія України на вибір учня) у пункті тестування; третій письмово у закладі освіти. Терміни ЗНО  затверджує МОН, третього предмета – заклад освіти;
  • Студенти ЗВО І-ІІ р.а., які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної освіти та які отримали в 2018 році 1–3 бали за результатами ДПА, можуть повторно пройти державну підсумкову атестацію в 2019 році.
ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]