Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Головні теми планового виконкому
2022-08-17

17 серпня відбулося планове засідання виконавчого комітету, що провів міський голова Сергій Соломаха. Перше питання, яке розглянули на засіданні, було про підготовку комунальних підприємств Миргородської міської територіальної громади до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2022-2023 років. Про особливості підготовки комунального господарства  і житлового фонду до роботи в нинішніх реаліях доповіли керівники підприємств, акцентувавши увагу на проблемних питаннях. Обговривши  поточну ситуацію, міський голова Сергій Соломаха зазначив, що загалом галузь готова до початку опалювального сезону. Для координації спільної й узгодженої роботи комунальних служб в нестандартних умовах, що можуть виникнути, а відтак і необхідності компенсації споживачам тих комунальних послуг, які вони можуть за таких обставин не отримати, створено оперативний штаб, який очолює  заступник міського голови Сергій Швайка.

Поточні питання виконкому стосувалися рішень щодо дотримання прав дітей; підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу; архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю; квартирного обліку; матеріальної допомоги. Низка ухвалених рішень спрямована на підтримку комунальної галузі та обороноздатності нашої громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]