Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
26-a річниця Незалежності України в Миргороді
2017-08-24

 Урочистий мітинг  до Дня Незалежності України відбувся у сквері Козацької слави. З вітальним словом до миргородців та гостей звернулися міський голова Сергій Соломаха, голова  Миргородської районної ради Леонід Яринич, заступник голови Миргородської РДА Олександр Гуржій.

Представники влади акцентували на нелегкому історичному становленню української державності, реформаційних процесах, бажали якнайшвидшого відновлення миру та дякували волонтерам за підтримку українських захисників на передовій.  У рамках заходу відбулося урочисте вручення  відзнак Президента України "За гуманітарну участь   в антитерористичній операції".   На знак вшанування загиблих в АТО земляків учасники мітингу схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до могил Героїв.

Цього року з 26-ю річницею Незалежності України миргородців також вітали представники міста-побратима Горна Оряховіца (Болгарія) та   міста Анікщай (Литва).   Саме  24 серпня 2017 року відбулося урочисте підписання намірів про  співпрацю та  дружні відносини між Миргородською міською радою та самоврядуванням Анікщяйського району Литовської Республіки.  Литовське місто стало  одинадцятим містом-побратимом Миргорода.

 Фотографії з урочистої події

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net