Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Шановні миргородці!
2017-11-09

Щороку у благоустрій та поліпшення інфраструктури Миргорода вкладаються значні фінансові ресурси. Спрямовуючи на розвиток міста бюджетні та грантові гроші, прагнемо зробити його комфортним та сучасним. Дякуємо небайдужим миргородцям, які власним прикладом показують свою любов до міста, облагороджують його територію, вкладають власні гроші, та реалізують громадські ініціативи. Хотілося, щоб таких активістів було більше.

Прикро, що серед містян залишаються і байдужі до долі свого міста та його розвитку. А є й такі, котрі псують громадське майно. Нещодавно вандали пошкодили інформаційне табло на "розумних" зупинках. Інтерактивні об'єкти, які віднедавна облаштували на території нашого міста - це частина громадського простору, створеного для потреб мешканців. Хотілося, щоб це розуміли всі дбали про його збереження.

Упроваджуючи інноваційні технології, ми прагнемо показати, що місто розвивається, стає європейським та культурним. Виконавчий комітет звертається до миргородців з проханням бути громадського-відповідальними та дбати і берегти зроблене на благо людей. Благоустрій міста, комфортне проживання  в Миргороді залежить від нас! Турбуймося про завтрашнє нашого міста разом!

 

 Виконавчий комітет Миргородської міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]