Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
16 липня - 30-а річниця від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України
2020-07-16

16 липня 1990 року 355 депутатів Верховної Ради Української РСР прийняли Декларацію про державний суверенітет України. У вказаному документі закріплювались загальнолюдські цінності та бачення майбутнього України. Декларувалось, що Українська РСР є суверенною національною державою з власним громадянством, а Український народ – єдиним джерелом влади. Декларація закріплювала право на державний бюджет, свою грошову одиницю та власні Збройні сили. Ухвалення Декларації про державний суверенітет стало вирішальним кроком до здобуття незалежності України.

  Відтак, в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка – епоха утвердження України як незалежної країни. Декларація задекларувала принципи подальшого розвитку держави, заклала базові основи для формування законодавчої бази в цілому та прийняття Конституції України зокрема.


    Саме сила національного духу та єдність у визначальні історичні моменти допомагали здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності.
  Нам доводиться долати найскладніші випробування за роки незалежності, щоб зберегти суверенітет та цілісність нашої країни. Ми знову платимо високу ціну за свою незалежність і свободу. Герої нашого часу жертвують життям заради миру та єдності нашої держави. До землі вклоняємося тим, хто зараз боронить для нас мир та незалежність.

  Вшановуючи цю визначну подію нашої новітньої історії, хочемо щоб усі ми ще раз усвідомили, що сьогоднішній і завтрашній день Української Держави залежить особисто від кожного з нас. Патріотизм, активна життєва позиція, наполеглива повсякденна праця – ось запорука нашого щасливого майбутнього.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]