Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Що треба знати про державну реєстрацію потужностей
2022-07-26

       До уваги суб’єктів підприємницької діяльності,  керівників підприємств торгівлі харчовими продуктами, ресторанного та громадського харчування, аптек!

Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості  харчових  продуктів» (статтею 25) передбачена державна реєстрація потужностей операторів ринку, які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва харчових продуктів або їх обігу ( реалізації). Оператор ринку  харчових продуктів – це суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація або обіг харчових продуктів і який відповідає за виконання вимог цього закону та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів.

Обов'язок державної реєстрації потужностей поширюється на:

• заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами тваринного та рослинного походження;

• заклади громадського харчування (ресторан, бар, кафе, піцерія, їдальні садків і шкіл, мобільні закусочні тощо);

• споруди або комплекси споруд, приміщення, будівлі, обладнання та інші засоби, включаючи транспортні засоби, а також територія, що використовуються у виробництві та/або обігу об'єктів санітарних заходів (харчових продуктів, тварин, призначених для споживання людиною);

• операторів ринку, діяльність яких пов'язана з первинним виробництвом (виробництво та  вирощування продукції, у тому  числі  збір  врожаю, доїння, розведення тварин до моменту забою,  полювання  на тварин, рибальство, бджільництво та ін);

• підприємства, що провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Важливо знати! Для того, щоб пройти процедуру реєстрації потужності та внесення до реєстру операторів ринку (державний реєстр потужностей),  оператори ринку повинні подати заяву встановленої форми територіальному органу Держпродспоживслужби за місцем знаходження потужностей.  У заяві  зазначаються: найменування оператора ринку, адреса потужностей, телефон, електронна адреса та вид діяльності, що планується здійснювати на цих потужностях, керівництво та його контактні дані. Заява засвідчується підписом оператора ринку або уповноваженої ним особи і може подаватися в електронному або паперовому вигляді та реєструється в день її надходження. Бланк заяви  заповнюється  та надсилається на адресу [email protected] (Порядок державної реєстрації потужностей затверджений наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 року № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам»).

Державна реєстрація потужностей здійснюється протягом 15 робочих днів після отримання заяви про таку реєстрацію.

Відповідно реаліям сьогодення, заяву на реєстрацію потужності можна також подати через додаток «Дія».

РЕЄСТРАЦІЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗОПЛАТНО!!!

Операторам ринку необхідно знати, що відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров»я та благополуччя тварин», розділу IХ, передбачено відповідальність у вигляді штрафів за виробництво та /або обіг харчових продуктів або кормів з використанням незареєстрованої потужності, якщо обов’язковість її державної реєстрації встановлена законом:

- на юридичних осіб - у розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат;

- на фізичних осіб-підприємців - у розмірі одинадцяти  мінімальних заробітних плат.

 

З питань реєстрації звертатись в Миргородське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, вул. Сорочинська 164, м. Миргород, тел. 4-48-18

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]