Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Рубрика "Пам’ятаємо Героїв!"
2020-07-31

31 липня 2014 року під Шахтарськом на Донеччині загинув знаний майстер ковальської справи, старший лейтенант Петро Федоряка. За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, старшого лейтенанта Петра Федоряку посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня. 

Під час першої хвилі мобілізації в Україні Петро Федоряка отримав призначення командира зенітно-артилерійського взводу 25-ї повітряно-десантної бригади, у складі якої виконував бойові завдання у зоні АТО. Загинув  боєць 31 липня 2014 року в Шахтарську під час танкової атаки російських найманців із засідки на колону БТР десантників. Похований Петро Федоряка у с. Трудолюб, але справа його життя продовжується.

Його однодумці щорічно проводять у Миргороді фестиваль ножових майстрів, започатковаиний ним, та виковують сонячні годинники. Майстер Петро Федоряка ще до війни придумав зробити курорт Миргород містом сонячних годинників. Але час вніс у неї корективи. Хлопці кують годинники і дарують місту на знак пам’яті про загиблих.

За заслуги Трудолюбівська громада визнала земляка Почесним громадянином Миргородського району. Ім'я Петра Федоряки занесено до Книги Пошани Полтавської області. На фасаді Трудолюбівської ЗОШ I-III ст. встановлено меморіальну дошку на честь загиблого у зоні проведення антитерористичної операції відомого українського коваля та вчителя Петра Вікторовича Федоряки.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net