Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
День Соборності в Миргороді
2018-01-22

22 січня представники влади і громадськості взяли участь у мітингу з нагоди Дня Соборності України. Біля пам'ятника Тарасові Шевченку миргородці згадали історичні дати та героїв, які стояли біля витоків української державності, боролися за неї та поклали квіти до підніжжя постаменту Кобзареві.

22 січня 1919 року возз’єдналися століттями відірвані одна від одної частини єдиної Української держави – Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка. Відбулася подія, про яку мріяли, заради якої жили покоління українських патріотів. Значення цього історичного факту неможливо переоцінити. У ньому зосереджено могутній національний і моральний дух нашого народу; він вкотре доводить, що головною, беззаперечною цінністю для всіх нас є соборна, незалежна держава, - зазначила у вітальній промові секретар міської ради Наталія Гирка. Вона зазначила на важливості історичного документу - Акуту злуки та темі соборності у наш час. Побажала всім миру, закликала гуртуватися для добрих справа та в боротьбі проти агресора.

Згадали на заході і про бій під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року. Тоді було стримано наступ більшовиків на Київ, а юні кадети стали символом патріотизму й самопожертви української молоді у боротьбі за українську державність.

Не оминули і постать В'ячеслава Чорновіла — українського політика, публіциста, літературного критика, діяча руху опору проти національної дискримінації українського народу.

Як зазначили на заході, упродовж тижня у закладах культури та освіти проходитимуть тематичні години, присвячені Дню Соборності України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]