Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Болгарські канікули
2019-10-29

З 11 по 19 жовтня 2019 року делегація Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 імені І.А. Зубковського у складі учнів, які є лідерами шкільного самоврядування, переможцями шкільних та міських олімпіад з навчальних предметів, та учителів, з метою підтримки дружніх стосунків із містом–побратимом Горна Оряховиця відвідали сонячну Болгарію.

За запрошенням директора Професійної гімназії легкої промисловості та економіки імені Атанаса Бурова Георгія Іванова десять українських дітей проживали у сім’ях своїх однолітків, студентів гімназії.

У рамках програми учні відвідали гімназію імені Атанаса Бурова, де відбулася взаємопрезентація освітніх закладів, мали можливість побувати в історичному музеї та в художній  галереї «Никола Каранешева». Наступні дні болгарських канікул були насичені яскравими подорожами до міст Велико Тирново, Плевен, Варна.

Наші діти поринули в атмосферу національного колориту, познайомилися з сімейним устроєм болгарів, скуштували смачну болгарську кухню.

Щирість, гостинність, необмеженість свободи вразили  українську делегацію. Ця поїздка стала початком нових дружніх відношень, нових можливостей  для учнівської молоді.

Щиро дякуємо Миргородській міській раді, Общині Горна Оряховиця, колективу Професійної гімназії імені Атанаса Бурова за можливість відвідати місто – побратим Горна Оряховиця. І сподіваємося на подальшу підтримку дружніх стосунків.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]