Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
1 000 днів Війни – 1 000 днів Нескореності
2024-11-19

24 лютого 2022 року — чорна дата, яка закарбується в нашій пам’яті назавжди. Це день, коли ми почули страшну новину — почалася повномасштабна війна. Сьогодні, 19 листопада, ми згадуємо цю сумну дату: 1000 днів з початку вторгнення російської федерації в Україну. В цей день ми вшановуємо всіх, хто робить надзусилля в боротьбі з ворогом.

Протягом цих 1000 днів кожен українець, незалежно від місця проживання, віку чи професії, став частиною великої боротьби за свободу. 1000 днів мужності, єдності і стійкості. Майже три роки, що промайнули, були найважчими в історії нашої незалежної України. 

24 лютого 2022 року — найважчий день нашої новітньої історії. В цей день ми прокинулися рано і відтоді спокійно не засинаємо. У когось був страх, у когось — шок, хтось не знав, що сказати, але всі відчували, що треба щось робити. На дорогах з’явилися затори, багато хто їхав за зброєю, стояли в чергах до військкоматів.

Ми не підняли білий прапор, а стали боронити синьо-жовтий. Не злякалися, не зламалися, не здалися. Символом цього стали прикордонники зі Зміїного й маршрут, за яким вони відправили "русскій воєнний корабль" — на дно. Ворог намагався залякати українських захисників вимогами здатися, але вони відмовилися, і розпочався ракетно-артилерійський удар.

З першого дня і до сьогодні наші військові боронять кордони суверенної України вдень і вночі. Збройною агресією росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки. Метою агресії є не просто загарбання територій, а знищення нашої національної ідентичності, геноцид українського народу.

Більшість ракетних ударів були націлені на цивільні об’єкти. Ворог хоче спричинити в Україні гуманітарну катастрофу та суспільний хаос, знищити економіку.

З 2014 року Україна бореться за суверенітет і соборність. Ворог тимчасово окупував окремі українські землі, але всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе й відновить територіальну цілісність.

За 1000 днів війни нами знищено:

  • особовий склад - близько 724 050;
  • літаки - 369;
  • вертольоти - 329;
  • танки - 9 382;
  • бойові броньовані машини - 19 092;
  • артилерія - 20 632;
  • РСЗВ - 1 252;
  • системи ППО - 999;
  • автомобільна техніка та цистерни з ПММ - 29 548;
  • безпілотники оперативно-тактичного рівня - 19 111;
  • кораблі/катери - 28;
  • підводні човни - 1;
  • спеціальна техніка - 3 672;
  • крилаті ракети - 2 754.

Українці — це сильні та талановиті, наполегливі та працьовиті, розумні й вольові люди, які багато сторіч змінювали історію та боролися за незалежність. Весь народ згуртувався перед навалою московитів. Кожен тримає свій фронт — хтось на передовій, а хтось у тилу. Українські герої — це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали на захист рідної неньки-України.

На жаль, війна — це жорстока битва за право на існування, яка забирає найкращих синів і доньок. Вони стали янголами і продовжують тримати невидимий фронт, обороняючи своїх рідних. Ми віддаємо їм шану кожного дня о 9:00 хвилиною мовчання. 

За час війни звання героїв отримали не тільки мужні захисники, а й цілі міста нашої держави. Вони першими прийняли на себе удари військ окупанта, а їхні мешканці самовіддано стали на захист рідної землі та допомогли зупинити просування ворога. Протягом цих довгих днів і ночей, під звуки сирен та обстрілів, багато слів, які раніше були буденними, змінили своє значення. Лютий, довжиною в тисячу днів, став символом страшних ночей і тривожних ранків. Та той, хто бореться за правду, завжди отримає перемогу.

Цей день — нагадування про нашу силу, нескореність і віру в перемогу. Разом, завдяки нашим захисникам і захисницям, підтримці волонтерів та кожного з нас, ми пройшли цей шлях і продовжуємо йти далі. Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя і дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра!

 

Слава Україні!

 

Героям Слава!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 грудня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5516 жителів громади станом на 1 грудня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає 15,6 млн.грн. 

 

     
     
Опитування

Мешканців громади запрошуємо до участі в опитуванні!

     
     
Увага

Перезапуск спільного пілотного проєкту ЄУЕА та UNIDO — Всеукраїнської премії «Лідери енергетичного менеджменту».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]