Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Свято дружби без кордонів - Миргород стане Українським Давосом!
2019-09-16

15 вересня у межах  святкування Дня міста у Миргороді проходить фестиваль етнічних культур "Місто миру єднає друзів". Вперше у Миргород з'їхалися представники дипломатичних корпусів багатьох країн світу, керівники національних спільнот світу, творчі колективи міст-побратимів Миргорода, а також танцювальні та вокальні колективи більш ніж 20 національностей. Участь у святі представників дипломатичного корпусу та Послів різних країн дає початок плідної співпраці між Миргородом та світом.

Під час офіційної зустрічі з дипломатами, Послами та представниками делегацій закордонних міст-побратимів міський голова Миргорода Сергій Соломаха акцентує на історичній ролі міста Миргород -  місті, де проводили перемовини і укладалися мирні угоди. Можливо в подальшому  Миргород відновить цю місію у зближенні багатьох народів завдяки проведенню такого масштабного міжнародного фестивалю "Місто миру єднає друзів". Підкреслює, що Миргород асоціюють як місто-курорт, але головне, це - місто миру, для цього й проводиться цей фестиваль.

Участь у святі представників дипломатичного корпусу та Послів різних країн дає початок плідної співпраці між Миргородом та світом. Миргород стане місцем підписання мирних угод!

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про перенесення робочого дня

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net