Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Свято дружби без кордонів - Миргород стане Українським Давосом!
2019-09-16

15 вересня у межах  святкування Дня міста у Миргороді проходить фестиваль етнічних культур "Місто миру єднає друзів". Вперше у Миргород з'їхалися представники дипломатичних корпусів багатьох країн світу, керівники національних спільнот світу, творчі колективи міст-побратимів Миргорода, а також танцювальні та вокальні колективи більш ніж 20 національностей. Участь у святі представників дипломатичного корпусу та Послів різних країн дає початок плідної співпраці між Миргородом та світом.

Під час офіційної зустрічі з дипломатами, Послами та представниками делегацій закордонних міст-побратимів міський голова Миргорода Сергій Соломаха акцентує на історичній ролі міста Миргород -  місті, де проводили перемовини і укладалися мирні угоди. Можливо в подальшому  Миргород відновить цю місію у зближенні багатьох народів завдяки проведенню такого масштабного міжнародного фестивалю "Місто миру єднає друзів". Підкреслює, що Миргород асоціюють як місто-курорт, але головне, це - місто миру, для цього й проводиться цей фестиваль.

Участь у святі представників дипломатичного корпусу та Послів різних країн дає початок плідної співпраці між Миргородом та світом. Миргород стане місцем підписання мирних угод!

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net