Военкомат Центр зайнятості АМУ
26-a річниця Незалежності України в Миргороді
2017-08-24

 Урочистий мітинг  до Дня Незалежності України відбувся у сквері Козацької слави. З вітальним словом до миргородців та гостей звернулися міський голова Сергій Соломаха, голова  Миргородської районної ради Леонід Яринич, заступник голови Миргородської РДА Олександр Гуржій.

Представники влади акцентували на нелегкому історичному становленню української державності, реформаційних процесах, бажали якнайшвидшого відновлення миру та дякували волонтерам за підтримку українських захисників на передовій.  У рамках заходу відбулося урочисте вручення  відзнак Президента України "За гуманітарну участь   в антитерористичній операції".   На знак вшанування загиблих в АТО земляків учасники мітингу схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до могил Героїв.

Цього року з 26-ю річницею Незалежності України миргородців також вітали представники міста-побратима Горна Оряховіца (Болгарія) та   міста Анікщай (Литва).   Саме  24 серпня 2017 року відбулося урочисте підписання намірів про  співпрацю та  дружні відносини між Миргородською міською радою та самоврядуванням Анікщяйського району Литовської Республіки.  Литовське місто стало  одинадцятим містом-побратимом Миргорода.

 Фотографії з урочистої події

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net