Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
НКПВУ
2019-07-15

Українські об’єкти інфраструктури, включаючи системи постачання води та електрики, освітні й медичні установи, які вже були пошкоджені внаслідок недофінансування, недбалості й недостатнього догляду протягом десятиліть, продовжують руйнуватися через конфлікт, що триває у Донецькій та Луганській областях.

На звернення українського уряду Європейський інвестиційний банк надає фінансування для Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ)  багатосекторної кредитної лінії у розмірі 200 млн. євро – з метою інвестування у відновлення ключових об’єктів інфраструктури в постраждалих областях та задоволення базових потреб, а також забезпечення належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб та громад, що їх приймають. При цьому, найбільше таких громадян розміщено у Луганській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Полтавській областях.

НКПВУ розроблена для місцевих і невеликих інфраструктурних проектів, які є надзвичайно важливими та після свого завершення допоможуть поліпшити життя тисяч громадян. Серед основних напрямів діяльності: відновлення інфраструктури й покращення умов надання комунальних послуг, а також ремонт пошкоджених адміністративних будівель та соціальної інфраструктури – навчальних, позашкільних, медичних закладів, поштових відділень тощо.

Одним із таких об'єктів соціальної інфраструктури міста Миргорода є Центр естетичного виховання. Це одна з найстаріших будівель міста, що є архітектурною пам'яткою та потребує реконструкції. Проект "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м.Миргород Полтавська обл." був відібраний для фінансування з НКПВУ та буде реалізований протягом 2019-2020 років. Другий миргородський  проект, що отримав фінансування з НКПВУ, - "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області". Цей проект також планується завершити до весни 2021 року. Виконання обраних проектыв дасть можливість охопити ще більшу кількість дітей позашкільною роботою, у тому числі дітей з внутрішньо-переміщених осіб, забезпечити належні умови для перебування вихованців та проведення постійно діючих гуртків, тематичних заходів - семінарів, зустрічей з видатними особистостями як для дітей, так і для дорослих.

Реалізація Програми буде здійснюватися відповідно до Угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Миргородською міською радою та Відділом капітального будівництва Миргородської міської ради у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а також видатків місцевого бюджету, передбачених на фінансування проектів "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м.Миргород Полтавська обл." та "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області". 

У разі наявності пропозицій чи скарг просимо звертатися за тел. (05355)5-27-00 або за електронною адресою: [email protected]

 

Нормативні документи:

1. Надзвичайна кредитна програма для відновлення України

2. Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

3. Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вулиці Гоголя 173/2 в м. в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

4. Розпорядження міської ради  "Про створення робочої групи з реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" (№47-р)

5. Постанова КМУ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068

 6. Постанова КМУ Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Реалізація надзвичайної кредитної програми для відновлення України”

7. ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»)

 8. Постанова КМУ "Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

9. Посібники з реалізації Проекту (1)

10. Посібники з реалізації Проекту (2)

11. Розпорядження "Про створення робочої групи для супроводу проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

12. Протокол №1 засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

13.  Протокрол №2 засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

14. ПЛАН СОЦІАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ СУБПРОЄКТІВ надзвичайної кредитної програми для відновлення україни

15. Про внесення змін до рішення 46 позачергової сесії міської ради 7 скликання від 12 липня 2019 року №145  Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

16. Про внесення змін до рішення 47 сесії міської ради 7 скликання від 9.08.2019 року №160 "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області" у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

17. Про внесення змін до рішення 46 позачергової сесії міської ради 7 скликання від 12 липня 2019 року №145  Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

 


 

Основні події проекту

 

22 листопада 2018 року

Консультації з громадськістю: ЦЕВ потребує реконструкції

29 березня 2019 року

У Миргороді буде школа мистецтв

16 липня 2019 року

Реконструкція старої будівлі ЗОШ №1

17 липня 2019 року

7 проектів від Полтавщини профінансують за рахунок коштів міжнародних організацій

19 липня 2019 року

Cтару будівлю першої школи незабаром реконструюють

8 серпня 2019 року

Візит координаторів Програми ООН в Миргород

19 серпня 2019 року

Відбулася позачергова 48-а сесія

17 жовтня  2019 року 

Перший тренінг з впровадження проектів НКПВУ

29 жовтня 2019 року

Соціальний менеджмент та залучення зацікавлених сторін до реалізації проєктів НКПВУ в Миргороді

05 листопада 2019 року 

Відбулося перше засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках НКПВУ

15 листопада 2019 року

Затверджено Угоди передачі коштів позики НКПВУ

23 січня 2020 року

Оголошення про пошук страхової компанії

 

31 січня 2020 року


  Щорічна конференція за програмою НКПВУ
   

04 лютого 2020 року

Увага! Результати конкурсу!

17 лютого 2020 року

Конкурс на здійснення технагляду ЦЕВ
19 лютого 2020 року

Оголошення щодо фінансового аудиту 

19 лютого 2020 року

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

27 лютого 2020 року

 

Визначено  переможця конкурсу з вибору надавача послуг з технічного нагляду

27 лютого 2020 року

Результати конкурсу з вибору Надавача послуг із проведення аудиторської перевірки 

27 лютого 2020 року

Результати конкурсу-запиту

27 лютого 2020 року

Зустріч членів Робочої групи з виконавцями робіт по об'єкту «Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області». 
26 березня 2020 року Оголошено конкурс з вибору Надавача послуги зі страхування об'єкту реконструкції, комплексу будівельно-монтажних робіт на ньому та відповідальності перед третіми особами при проведенні будівельно-монтажних робіт на об'єкті, в рамках реалізації проекту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова, 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування.
6 квітня 2020 року

Визначено переможця конкурсу надавача послуг зі страхування по ЦЕВ

17 червня 2020 року

Про НКПВУ говорять на виконкомі

23 червня 2020 року

Реконструкція старої будівлі першої школи

14 липня 2020 року  На реконструкцію Центру естетичного виховання передбачено збільшення державної субвенції

09 вересня 2020 року

Інспектування робіт на будівельних майданчиках міста

21 жовтня 2020року

Засідання робочої групи для супроводу проєктів НКПВУ
02 листопада  2020 року  Засідання робочої групи по проєкту НКПВУ
9  листопада 2020 року

Оголошено конкурс щодо здійснення послуг з технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл.». Коригування

19 листопада 2020 року 

Оголошено переможця конкурсу з вибору надавача послуг з технічного нагляду проекту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування.

20 листопада 2020 року

Оголошено конкурс на надання послуги страхування об’єкта

27 листопада 2020 року

Зі столітньої  будівлі планують зробити школу мистецтв

29 січня 2021 року

Стартує реконструкція Центру естетичного виховання
22 лютого 2021 року

Реконструкція першої школи і ЦЕВ

23 лютого 2021 року

Інвестиції в історичні будівлі

23 квітня  2021 року

У Миргороді реконструюють культурні осередки

28 травня 2021 року Миргород відвідав Посол Європейського Союзу в Україні, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас

13 липня 2021 року

Семінар з моніторингу екологічних та соціальних стандартів Європейського інвестиційного банку

20 липня 2021 року

Робоча нарада з питань реалізації проєктів

02 листопада 2021 року 

Робоча зустріч з питань реалізації проєктів за програмою НКПВУ
16 грудня 2021 року

Міжнародна співпраця: результат та перспектива

09 вересня 2022 року

Подарунки школярам від Європейського інвестиційного банку

21 грудня 2022 року 

У Миргороді відкрили школу мистецтв

 

 
 
 
 
ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається виконком

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 20 грудня 2023 року о 9.00

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  5 грудня 2023 року

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]