Українські об’єкти інфраструктури, включаючи системи постачання води та електрики, освітні й медичні установи, які вже були пошкоджені внаслідок недофінансування, недбалості й недостатнього догляду протягом десятиліть, продовжують руйнуватися через конфлікт, що триває у Донецькій та Луганській областях.
На звернення українського уряду Європейський інвестиційний банк надає фінансування для Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) багатосекторної кредитної лінії у розмірі 200 млн. євро – з метою інвестування у відновлення ключових об’єктів інфраструктури в постраждалих областях та задоволення базових потреб, а також забезпечення належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб та громад, що їх приймають. При цьому, найбільше таких громадян розміщено у Луганській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Полтавській областях.
НКПВУ розроблена для місцевих і невеликих інфраструктурних проектів, які є надзвичайно важливими та після свого завершення допоможуть поліпшити життя тисяч громадян. Серед основних напрямів діяльності: відновлення інфраструктури й покращення умов надання комунальних послуг, а також ремонт пошкоджених адміністративних будівель та соціальної інфраструктури – навчальних, позашкільних, медичних закладів, поштових відділень тощо.
Одним із таких об'єктів соціальної інфраструктури міста Миргорода є Центр естетичного виховання. Це одна з найстаріших будівель міста, що є архітектурною пам'яткою та потребує реконструкції. Проект "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м.Миргород Полтавська обл." був відібраний для фінансування з НКПВУ та буде реалізований протягом 2019-2020 років. Другий миргородський проект, що отримав фінансування з НКПВУ, - "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області". Цей проект також планується завершити до весни 2021 року. Виконання обраних проектыв дасть можливість охопити ще більшу кількість дітей позашкільною роботою, у тому числі дітей з внутрішньо-переміщених осіб, забезпечити належні умови для перебування вихованців та проведення постійно діючих гуртків, тематичних заходів - семінарів, зустрічей з видатними особистостями як для дітей, так і для дорослих.
Реалізація Програми буде здійснюватися відповідно до Угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Миргородською міською радою та Відділом капітального будівництва Миргородської міської ради у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а також видатків місцевого бюджету, передбачених на фінансування проектів "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м.Миргород Полтавська обл." та "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області".
У разі наявності пропозицій чи скарг просимо звертатися за тел. (05355)5-27-00 або за електронною адресою: [email protected]
Нормативні документи:
1. Надзвичайна кредитна програма для відновлення України
9. Посібники з реалізації Проекту (1)
10. Посібники з реалізації Проекту (2)
14. ПЛАН СОЦІАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ СУБПРОЄКТІВ надзвичайної кредитної програми для відновлення україни
Основні події проекту