Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Санаторно-курортні заклади
2021-11-17

У Миргороді розташовано 8 закладів санаторно - курортного типу. Це ПрАТ “Миргородкурорт”, який об’єднує 4 санаторії різних профілів, а також спеціалізований Миргородський санаторій “Слава”, структурний підрозділ санаторій ім. Миколи Гоголя регіональної філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця", медичний реабілітаційний центр МВС України “Миргород”, санаторій "Миргородоздоровниця" з елітним класом проживання та обслуговування.

 

1.ПрАТ «Миргородкурорт», санаторії:

- санаторій «Березовий Гай»

 

 

В «Березовому Гаї», як і в інших відділеннях бальнеологічного курорту, основним профільним напрямом є лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту (хронічні гастрити, коліти, холецистити). Разом з профільним на базі санаторію функціонують два реабілітаційні відділення:

-реабілітація пацієнтів, хворих на цукровий діабет - лікування цукрового діабету першого і другого типу, легкої та середньої тяжкості, а також тяжкого ступеня в стані компенсації або субкомпенсації, за умови відсутності проявів кетоацидозу і гіпоглікемічних станів пацієнта;

-реабілітація пацієнтів із захворюванням щитовидної залози проходить при діагнозі післяопераційного гіпотиреозу легкого та середнього ступеня тяжкості, у разі медикаментозної компенсації, також показано при субклінічному гіпотиреозі як наслідок нестачі йоду в організмі.

«Березовий Гай» є національним лідером в лікуванні цукрового діабету в Україні, санаторій став відомим й популярним не тільки в нашій країні, але й в країнах далекого зарубіжжя. Реальні успішні результати в лікуванні цукрового діабету досягаються завдяки співпраці з НДІ ендокринології та обміну речовин імені Комісаренка і німецькими клініками та ендокринологами.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-52-65, 5-21-24

Веб-сайт: https://mirgorodkurort.ua/sanatoriums

 

-санаторій «Полтава»

 

Санаторій «Полтава» в Миргороді запрошує на реабілітацію пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Профільне відділення оснащене найсучаснішою діагностичною і лікувальною базою і так само як інші санаторії Миргороду займається лікуванням патологій шлунково-кишкового тракту. У корпусі санаторію розміщений місткий кіноконцертний зал на 500 чоловік, є відділення ЛФК (лікувальної фізкультури), обладнане найсучаснішими лікувальними і силовими тренажерами. Досвідчені інструктори підберуть для вас індивідуальну програму і проведуть оздоровчі заняття.

Реабілітаційне відділення санаторію «Полтава» надає додаткові послуги за кількома напрямками. Тут функціонує:

-пострезекційне відділення - що займається реабілітацією хворих, які перенесли операцію на шлунку і жовчному міхурі;

-кардіологічне відділення - для пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда або оперативне втручання на серці та судинах;

-відділення органів руху - по лікуванню хворих з ураженнями опорно-рухового апарату;

-гіпертонічне відділення - для хворих, які страждають підвищеним артеріальним тиском.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-52-46, 5-50-54

Веб-сайт: https://mirgorodkurort.ua/sanatoriums

 

- санаторій «Миргород»

 

 

Основний профільний напрям санаторію «Миргород» - лікування та реабілітація хворих із захворюваннями травної системи:

-захворюваннями шлунку, хронічними гастритами (з порушенням моторно-евакуаторної функції і секреторною недостатністю);

-захворюваннями кишечника (хронічні коліти, ентероколіти);

-патологіями печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів (гепатити, холецистити, дискінезії жовчовивідних шляхів).

Разом з профільним напрямом в санаторії «Миргород» створені всі умови для реабілітаційного лікування. Реабілітаційне відділення санаторію приймає на лікування пацієнтів з:

-цереброваскулярними патологіями (в тому числі після інсульту).

Тут же функціонують лікувальні кабінети для урологічних хворих, де ви зможете прийняти комплекс процедур, спрямованих на досягнення стійкої, довготривалої ремісії захворювань.

У санаторії функціонує відділення на 60 ліжок для реабілітації хворих, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-26-50, 5-31-48

Веб-сайт: https://mirgorodkurort.ua/sanatoriums

 

- санаторій «Хорол»

 

 

Основний профіль санаторію «Хорол» - лікування хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Тут же ви зможете пройти інтенсивний санаторний курс по лікуванню печінки, підшлункової залози і підібрати необхідний лікувальний профіль:

-гастроентерологічне відділення для лікування та реабілітації хворих з патологіями травного тракту;

-відділення для оздоровлення дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту у віці від 6 до 14 років (у супроводі батьків);

-відділення для лікування жінок з патологіями статевих органів.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-30-05, 5-21-87

Веб-сайт: https://mirgorodkurort.ua/sanatoriums

 

2. Спеціалізований Миргородський санаторій “Слава”

Спеціалізований Миргородський санаторій "Слава" є спеціалізованим лікувально-оздоровчим закладом гастро-ентерологічного профілю, який здійснює медичну практику з метою лікування хворих переважно природними факторами, а саме мінеральною водою «Миргородська» в поєднанні з фізіотерапією, водолікуванням, дієтичним харчуванням, психотерапією, за умови обов’язкового дотримання санаторно-курортного режиму, що забезпечує повноцінне оздоровлення і відпочинок. У санаторії лікуються інваліди всіх груп і категорій, учасники бойових дій, ліквідатори на ЧАЕС, які одержують путівки в управліннях соціального захисту населення за місцем проживання.

Адреса: 37600, Полтавська область, м. Миргород ,вул. Харківська, 64

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-31-12

 

3. Структурний підрозділ санаторій ім. Миколи Гоголя регіональної філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця"

Це спеціалізована лікувальна установа санаторно-курортного профілю для лікування захворювань травної системи й опорно-рухового апарата. Головним лікувальним фактором тут є слабомінералізована хлоридно-натрієва мінеральна вода "Миргородська", яку санаторій одержує з двох свердловин глибиною 714 метрів, розташованих на його території. У здравниці створений лікувально-діагностичний комплекс, де є все необхідне для ретельних досліджень і кваліфікованого лікування. Усі лікувальні процедури призначають після попереднього обстеження в діагностичних кабінетах санаторію, що включають у себе сучасну лабораторію, кабінети ендоскопії і рентгенографії, ультразвукового дослідження і термографії, функціональної діагностики і радіодіагностики. Обслуговування здійснюється висококваліфікованим медичним персоналом. Практично всі лікарі мають першу і вищу кваліфікаційні категорії.

Адреса: 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Миргородських дивізій, 22

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 4-61-04; 4-65-05

Веб-сайт: http://www.pz.gov.ua/dept/4

 

 

4. Медичний реабілітаційний центр МВС України “Миргород”

Основним призначенням центру є проведення реабілітаційного та санаторно-курортного лікування, оздоровлення та відпочинку поліцейських, працівників МВС та Національної поліції України, ветеранів, пенсіонерів органів внутрішніх справ і членів їхніх родин, а також військовослужбовців Національної гвардії України.

Медичними показаннями для лікування та оздоровлення в МРЦ «Мирогород» є хвороби шлунково-кишкового тракту, ендокринологія, хвороби сечовидільної системи.

Головним лікувальним фактором є унікальна хлоридно-натрієва мінеральна вода, яка містить катіони натрію, кальцію, магнію, заліза, міді, кобальту, аніони хлору, сульфати, гідрокарбонати брому, йоду, фтору. Вода подається до бювету з свердловини, глибиною 711 м.

Крім того, широко використовуються: галотерапія (сольова печера), кінезотерапія («Нордична» хода, теренкури), нетрадиційні методи лікування (фітотерапія, аромототерапія), «Школа діабету», стоматологічні послуги (крім протезування).

Особлива увага приділяється реабілітаційному та санаторно-курортному лікуванню учасників бойових дій, зокрема учасників АТО, учасників Операції об’єднаних сил (ООС) та членів їх родин.

Адреса: 37602, Полтавська область, м. Миргород, вул. Українська, 60

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 4-66-07; 4-63-69

Веб-сайт: [email protected]

 

 

5. Санаторій "Миргородоздоровниця"

Новий приватний санаторій «Миргородоздоровниця» розташувався в центрі мальовничого куточку курортної зони міста Миргород.

Зручний, комфортабельний, сучасний дизайн 1,2,3-х кімнатних номерів класу «Люкс» в корпусі № 1 та 1-кімнатних номерів категорії «Стандарт» і «Покращений стандарт» в корпусі № 2 приємно здивують найвибагливіших відвідувачів.

Показаннями для лікування в санаторії є захворювання органів шлунково-кишкового тракту в стадії ремісії, цукровий діабет компенсований. Також проводиться терапія супутніх захворювань опорно-рухового апарату, дихальних шляхів, вегето-судинної дистонії.

Власна лікувальна база знаходиться в корпусах санаторію. Відпочиваючі можуть отримати такі процедури, як гідромасаж, перлинні ванни з ароматичними оліями, бульбашкові ванни для нижніх кінцівок, ручний масаж та фізіотерапевтичні процедури за призначенням лікаря.

Важливим фактором лікування є миргородська мінеральна вода, яка має неперевершені цілющі властивості.

До послуг відпочиваючих дитячий майданчик, тенісний корт.

Доброзичливість та професіоналізм висококваліфікованого персоналу завжди з радістю чекають на вас.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112А

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-24-29; +38(095) 451-79-09

Веб-сайт: https://myrgorod-sanatorium.com.ua/

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається виконком

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 20 грудня 2023 року о 9.00

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  5 грудня 2023 року

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]