Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання комунальної комісії
2019-02-28

1 березня 2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

На порядок денний виносяться наступні питання:

  1. Про формування тарифів на теплову енергію в обласному комунальному підприємстві теплового господарства „Миргородтеплоенерго”.
  1. Про проведення технічного аудиту по реалізації Проекту "Модернізація теплового району "Авіамістечко" в м. Миргород  Полтавської області" в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО.
  1. Про встановлення пільги зі сплати податку на нерухоме майно для всіх санаторно-курортних закладів міста ПрАТ  "Миргородкурорт".
  1.  Про встановлення Дорожній профспілковій організації південної залізниці пільгової ставки податку на об'єкти нерухомого майна санаторію ім. Миколи Гоголя.
  1. Про встановлення Миргородському міському спортивно-технічному клубу Товариства сприяння обороні України ставки 0,5% податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  2. Різне.
ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]