Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засіданя регламентної комісії
2019-03-29

01 квітня  2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів.

 

На порядок денний виносяться наступні питання:

 1. Розгляд питань, які виносяться на 44 сесію міської ради, контроль за якими покладено на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів:
 • Про внесення змін до рішення 42 сесії міської ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №277 "Про міський бюджет на 2019 рік".
 • Про інформацію начальника Миргородського відділу поліції ГУНП в Полтавській області щодо стану законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності на території міста Миргорода.
 • Про затвердження Програми протидії та профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в м. Миргороді на 2019 рік.
 • Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки міста Миргорода на 2019 рік.
 • Про звернення до Полтавської обласної ради щодо критичного фінансового стану обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства „Миргородводоканал”.
 • Про затвердження Положення про туристичний збір в м. Миргород.
 • Про внесення змін до рішення 43 сесії міської ради 7 скликання від 29 січня 2019 року за №11 "Про затвердження Міської програми "Здоров'я жителів міста Миргорода" на 2019 рік".
 • Про затвердження Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Миргородський міський центр первинної медико–санітарної допомоги» Миргородської міської ради Полтавської області на 2019 рік.
 • Про затвердження заступника міського голови.
 • Про затвердження заступника міського голови.
 • Про звільнення директора міської телестудії "Миргород".
 • Депутатські запити.

НЕ У РОЗПОРЯДЖЕННІ

 • Про проведення незалежного аудиту тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства „Миргородтеплоенерго”.
 1. Стан виконання депутатських звернень у міжсесійний період.
 2. Розгляд депутатського звернення Вороновського А.М. щодо створення рубрики "Слово депутата" та включення її до випуску новин міської телестудії "Миргород".
 3. Різне.
ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]