Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргородській громаді планується реконструкція Дитячого лікувального корпусу
2023-08-15

У Миргороді планують реконструювати єдиний у громаді Дитячий лікувальний корпус за адресою: м. Миргород, вул. Лікарняна, 1В. У зв’язку із цим Миргородська міська рада проводить збір пропозицій та громадські обговорення щодо реконструкції закладу.

 

Довідкова інформація про проєкт.

Будівлю введено в експлуатацію в 1985 році. За 38 років експлуатації будівля Дитячого корпусу не пройшла жодної реконструкції. Протягом цього часу відбулися пошкодження та зношення, що негативно вплинули не тільки на зовнішній вигляд, але й на функціональність будівлі.

Для усунення зазначених пошкоджень та зношень, підвищення енергоефективності та забезпечення доступу до альтернативних джерел енергії, забезпечення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, створення комфортного середовища для пацієнтів, покращення якості медичних послуг, зменшення навантаження на медичний персонал, забезпечення безпеки пацієнтів та медичного персоналу відділення проєкт із реконструкції Дитячого корпусу КНП «МЛІЛ» буде  запропоновано для участі у різних грантових конкурсах для отримання фінансування.

Проєкт передбачає встановлення сонячної електростанції на даху Дитячого відділення, тому передбачає підвищення енергоефективності та забезпечення доступу до альтернативних джерел енергії закладу охорони здоров’я («зеленої енергетики»).

Проєкт, що пропонується, включатиме наступні етапи:

  • проведення енергетичного аудиту та обстеження технічного стану будівельних конструкцій та інженерних систем;
  • виготовлення проектно-кошторисної документації;
  • отримання висновку експертизи проєкту;
  • виконання робіт з підвищення енергоефективності, забезпечення доступу до альтернативних джерел енергії – встановлення сонячного енергетичного обладнання;
  • виконання комплексу робіт по термомодернізації: утеплення стін, даху та цоколю будівлі; утеплення підземної частини цоколю.
  • забезпечення створення необхідних умов для вільного доступу осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до приміщень дитячого лікувального корпусу та в підвальне приміщення, в якому облаштовано протирадіаційне укриття.
  • проведення ремонтних робіт в протирадіаційному укритті з облаштуванням припливної системи вентиляції;
  • придбання сучасного  реабілітаційного обладнання для допомоги хворим після травм та операцій, що призвели до обмеження рухомості опорно-рухового апарату: тренажери, поручні, крісла-каталки, підйомники для інвалідів, тростини, ходунки, проти пролежневі матраци та ін.;
  • придбання спеціалізованих медичних меблів: ліжка, кушетки, столи, шафи, крісла, стільці, ширми, візки, штативи, зростоміри та ін.

 

Миргородська міська рада приймає пропозиції населення громади щодо даної реконструкції з 15 серпня по 14 вересня. Надати свої пропозиції можна на електронну пошту [email protected], за телефоном (05355) 53321 або у робочий час на ресепшен Миргородської міської ради (м.Миргород, вул. Незалежності, 17). Після завершення прийому пропозицій будуть проведені громадські обговорення. Час та місце проведення обговорення буде повідомлена додатково.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]